Život bez rakoviny

11. Život bez rakoviny

Jak uvádí MUDr. F. R. Bikbajeva ve své knize Návrat ke zdraví, pokud vám lékař stanoví diagnózu "onkologické onemocnění" - ještě to není konec světa ! Lidé skutečně přežívají, uzdravují se...!!!
Hodně záleží na "chtění" samotného pacienta uzdravit se. Vy už víte, že tibetská medicína obnovuje rovnováhu energií jing a jang - že vlastně "mobilizuje" ty rezervy organizmu, které mu pomohou vrátit původní zdraví. Právě proto má často úspěch tam, kde je západní medicína bezmocná.
Pokud s rakovinou budete bojovat a budete dělat všechno pro to, abyste jí přemohli, stanete se v tomto boji vítězi!

Kniha Návrat ke zdraví-ZDE dále (kromě spousty velmi zajímavých informací o různých zdravotních problémech) popisuje teorie vzniku rakovinového nádoru, podrobné vlastnosti a účinky bioaktivních přírodních přípravků z níže uvedených programů, a také konkrétní příklady léčení MUDr. Bikbajevy a její získané zkušenosti          z oblasti onkologie.

Čína, Tibet - to jsou místa, kde skutečně umějí vyléčit zhoubné novotvary. Nemají tam ani onkologická oddělení, ani onkologické kliniky. Onkologické onemocnění se tam řadí na stejnou úroveň jako bronchiální astma, pneumonie apod.
Podle údajů čínských klinik jsou všechny preparáty společnosti Tiens účinné jak při prevenci, tak při léčbě onkologických onemocnění.

Rakovina je zhoubné nádorové onemocnění, které je způsobeno abnormálním růstem určitých poškozených (nádorových) buněk, které se nekontrolovatelně množí dělením. Nádor může svým růstem omezovat okolní tkáně. Uvolněné buňky zhoubného nádoru mohou být navíc zaneseny krevním či lymfatickým oběhem i do jiných částí organizmu, kde také dochází k jejich dělení a vznikají tak nová ložiska nádoru (tzv. metastázy).

Možnosti léčení rakoviny se stále intenzivně zkoumají…

V současnosti jsou nejčastěji uplatňovány chirurgické metody (operací se odstraní postižené tkáně), chemoterapie (pomocí chemických látek se potlačuje růst nádorových buněk; nežádoucím účinkem je však omezování růstu také buněk tkání zdravých), radioterapie (ozařování ionizujícícím zářením; účinek záření může zesílit chemoterapie, proto se tyto dvě metody někdy kombinují), metoda bioterapie = biologická léčba (znamená podávání látek tělu vlastních, popřípadě látek, které v těle stimulují tvorbu účinných látek)  a hormonální léčba (omezení produkce určitého hormonu).

Kromě těchto ortodoxních medicínských postupů se prosazují také alternativní metody léčení v podobě postupů východní medicíny a užívání potravinových doplňků. Tradiční čínské medicína a námi nabízené přírodní přípravky Tiens (i jako doplněk ortodoxních léčebných postupů) zvyšují kvalitu života pacientů během procesu ortodoxní léčby - posilují organismus a pomáhají mu toto složité období lépe snášet!

Chci vás předem upozornit, že rakovinu za měsíc nevyléčíte. To se prostě nikdy nestane. Pokud jste tedy začali užívat přípravky Tiens, dotáhněte léčbu až do konce.
Nenabádám vás, abyste hned dnes zanevřeli na tradiční léčebné metody a užívali jen preparáty Tiens.         To vám bohužel doporučit nemohu. Proto pokud máte možnost proti nádoru bojovat, BOJUJTE všemi dostupnými metodami! Nakonec lze říci, že mnohým pacientům pomohlo i ozařování, chemoterapie a operace. Má-li to pacientovi pomoci přežít, ať podstoupí chemoterapii. Ať absolvuje celou léčebnou kúru, kterou mu lékaři naordinují, aby si pak nevyčítal, že právě tato terapie mu mohla pomoci. Ať tedy pacient podstoupí chemoterapii, protože, jak už víte, vynikající přírodní přípravky společnosti Tiens Cholikan, Chitosan, protizánětlivý Cordyceps a Biologický vápník a zinek mu tuto léčebnou proceduru pomohou lépe snášet. Cholikan obnovuje jaterní buňky, pomáhá růstu nové zdravé tkáně, dobře hojí rány. Také pacientům, kteří například před operací začali užívat Chitosan, se mnohem lépe a rychleji všechno hojí. Kromě toho oba přípravky výborně léčí srdce a cévní systém, normalizují krevní tlak...

Ať takový pacient zkusí vše - jen když to pomůže!

Je žádoucí, aby si nemocný člověk zvolil sám svou cestu. Nemáme totiž právo vzít pacientovi šanci na jeho záchranu!

Život s rakovinou velmi zatěžuje  nemocného nejen po stránce fyzické, ale také psychické. Je proto vhodné do procesu léčení zapojit i psychologickou pomoc – vyrovnat se s touto životní zkušeností není snadné ani pro pacienta, ani pro jeho okolí.

Níže jsou uvedeny některé obecné kúry, u kterých  je však nutno přípravky a dávkování dále přizpůsobit konkrétnímu zdravotnímu stavu nemocného včetně typu a stadiu nemoci - v případě Vašeho zájmu mě proto, prosím, kontaktujte  ZDE - ráda Vám předám své zkušenosti a důležité informace!


11.1 Základní program biokorekce onkologických nemocí pomocí BAD "Tianshi" (Tiens)
1."Cholikan": po 1 kapsli 1 x denně
2."Biokalcium: (různé modifikace): 0,5 sáčku 1 x denně nebo 2 tablety denně.
3. "Chitosan": po 2 kapslích 2 x denně, 20 min. před jídlem.
4. "Cordyceps": po 2 kapslích 2 x denně po jídle
Kúrová dávka - 2 měsíce, opakovat 2 x do roka
Rakovina mléčné žlázy:
1. "Cholikan": po 1 kapsli 2 x denně
2. "Biokalcium": 1/3 sáčku 2 x denně. Užívat po dobu 1 měsíce po jídle
3. "Vejkan": po 1 kapsli 2 x denně po jídle
4. "Biozinek": po 1 kapsli 2 x denně po jídle. Užívat po dobu 1 měsíce.
5. "Dvojitá celulóza": po 0,5 tablety 2 x denně 1 hod. před jídlem. Denně vypít alespoň 2 litry vody. Užívat po dobu 1 měsíce.
Kúrovou dávku opakovat 2-4x ročně
Rakovina štítné žlázy:
1. "Cholikan": po 1 kapsli 1 x denně po jídle
2. "Biokalcium"(různé modifíkace): 0,5 sáčku 1 x denně, nebo 2 tablety denně po jídle
3. "Cordyceps": po 1 kapsli 1 x denně po jídle
4. "Biozinek": 2 kapsle 1 x denně po jídle.
5. "Chitosan": po 1 kapsli 1 x denně 20 min. před jídlem. Užívat po dobu 2 měsíce.
Kúrovou dávku opakovat 2 x ročně

11.2 Základní program podpory organizmu po chemoterapii pomocí BAD " Tianshi" (Tiens)

První etapa: obnovení a stimulace imunitního systému organizmu
1. "Cordyceps": po 3 kapslích 1 - 1,5 hod. po snídani, zapít 250 ml vody. Dětem do 6 let po 1 kapsli, po 12. roku života - po 2 kapslích.
2. "Chitosan": po 3 kapslích 30 min. před večeří, zapít nejméně 250 ml odstáté vody. Dětem do 6 let - po 1 kapsli, po 12 letech - 2 kapsle.
Kúrová dávka - 1 měsíc
3. "Spirulina": po 2 kapslích 2 x denně 1,5 hod. po obědě a po večeři, zapít teplým šípkovým čajem (300 ml) - 7 dní, dále dávku zvýšit na 5 tablet 1 x denně po obědě. Nedoporučujeme při onemocnění ledvin.
Kúrová dávka - 2 měsíce
Druhá etapa: obnovení narušené výměny míkročástic, vitaminů a ochrana jater
4. "Biokalcium" po 1 čaj lžičce na 250 ml vody, pít ráno před snídaní malými doušky.
5. "Biozinek": po 2 kapslích 1,5 hod. po večeři, zapít 250 ml odstáté vody.
6. "Vejkan": po 1 kapsli 30 min. před obědem, zapít 250 ml vody.
Kúrová dávka - 1 měsíc
Doba základního programu biokorekce - 3 měsíce, během roku opakovat 2 x


Zdroj: výše uvedené informace byly převzaty z knihy MUDr. F. R. Bikbajeva - Návrat ke zdraví - ZDE