Tablety krásy Lang-Yan
cd tablety krsy cpm

TABLETY KRÁSY  LANG-YAN TIENS

Na základě teorie tradiční čínské medicíny ve spojení s moderní medicínou - cestou vyluhování (extrakce) četných druhů cenných  léčivých bylin -  vyvinula společnost Tiens kapsle Lang-Yan, které působí na prevenci a léčbu žlutohnědých  skvrn  na obličeji, čistí játra, zlepšují krevní oběh a pomáhají omladit kůži.

Základní složení: kořen Rehmenniae glutinosae, kořen anděliky čínské, kořen Paeoniae lactifloare, květ světlice barvířské, semena Persicae, kořen Bupleur chinensis, kořen Ligusticum cuanxiong Hort, vitamíny

Vitamin C: zabraňuje oxidaci, a tím zabraňuje tvorbě melaninu. Vitamin C zabraňuje oxidaci tuků, chrání bělost a pružnost kůže
Vitamin E: zabraňuje oxidaci mastných kyselin a zvláště nenasycených mastných kyselin, což znamená, že zabraňuje nadměrné a nepravidelné tvorbě pigmentu. Vitamin E také podporuje krevní oběh, zabraňuje předčasnému stárnutí kůže, odstraňuje volné radikály.

Indikace:

Čas a starosti s dětmi, s prací a s péčí o domácnost vymazávají ženám jejich krásu. Na jejich obličejích se objevují žlutohnědé skvrny. Kůže obličeje se stává suchou, hrubou, ochablou. Žlutohnědé skvrny -  obyčejná kožní choroba, spojená se špatným rozložením pigmentu, jsou považovány za poruchy vnitřní sekrece. Skvrny pigmentu mohou být světle hnědé, žlutohnědé, tmavé nebo kávové barvy, symetricky  se nacházející u očí, na čele, u nosu nebo úst, jasné, hladké, bez zdrsnění.
Těhotné a kojící ženy mají obyčejně poruchy menstruačního cyklu nebo zvýšení hladiny estrogenu, což má vliv na barvivo melanin a vyvolává zmnožení žlutohnědých skvrn. Tradiční čínská medicína tvrdí, že žlutohnědé skvrny lze vysvětlit sníženou funkcí vnitřních orgánů, nedostatkem cirkulace energie a krve.
Například, pokud slezina funguje špatně, vzniká nedostatek energie a krev se nemůže dostat k povrchu obličeje,  a tím hrozí vznik těchto skvrn.

Na základě teorie tradiční čínské medicíny  vyvinula společnost Tiens kapsle Lang-Yan, které pomáhají odstranit žlutohnědé skvrny  na obličeji, nemají žádné vedlejší účinky a jsou bez toxických látek. Přípravek založený na znalosti příčin vzniku žlutohnědých skvrn pomáhá čistit játra, reguluje cirkulaci energie a aktivuje krev. Efektivně aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí, zlepšuje krevní oběh, pomáhá omladit kůži.

Kontraindikace:
- nejsou určeny pro děti, těhotné a kojící ženy; jsou nevhodné při  silné menstruaci. Nejsou vhodné pro osoby užívající léky proti srážlivosti krve a osoby trpící krvácivým onemocněním.

Způsob užívání:

Kapsle Lang- Yan obsahuje vitamín C a E. Pokud budeme používat vitamín C 400mg třikrát za den, vitamín E 200 mg třikrát za den, tak za tři měsíce může být u 71,4 procent případů skoncováno se žluto-hnědými pigmentovými skrvnami. Vitamin E není možné používat v množství větším než 800 mg za den, v takovém případě nehrozí vedlejší účinky. Obecně je pro dospělé doporučený příjem vitaminu C za den – 300 mg, vitaminu E za den – 300 mg.

Dávkování: 1 - 2 kapsle denně

Balení: 60 kapslí v balení