Přírodní kosmetika Tiens Prime U

kosm prime u Přírodní kosmetika Tiens Prime U je  výjimečná kosmetika  s technologií extrakce rostlinných složek „Chaostic- Bio“ a technologií transdermální absorpce.


Díky úplnému porozumění čínské tradiční teorii harmonie pěti elementů – prvků – a hlubokým znalostem vycházejícím z dlouhodobého výzkumu problémů se stárnutím pleti, vytvořila skupina TIENS Group zcela novou koncepci: „systém harmonizace a regulace pleti“. Tento koncept je založen na vnitřní regulaci a vnější výživě těla, kterými se odstraňují základní faktory způsobující stárnutí pleti. Navíc díky tomu, že se pleti dodává energie, se zároveň dostavuje úžasný účinek – jak zevnitř, tak zvenku.

Hlavní složka Chaostic-Bio předchází problémům se stárnutím pleti: hrubá pleť bez života, suchá a povolená, vrásky a jemné linky. Řada Prime U vyživuje pleť zevnitř těla a dodává pleti jemnost a hebkost, vlhkost a vláčnost, pevnost a pěstěnost. Účinně zastavuje stárnutí přímo u kořene.

- založeno na tradiční čínské teorii harmonie pěti prvků
- výběr a porovnávání tisíců čínských bylinek
- přírodní bylinné esence v optimálním poměru
- léta klinických testů a pokusů

Unikátní technologie transdermální  absorpce mění uspořádání buněk ve vnější vrstvě pokožky, aktivní složky působí přímo na každou jednotlivou vrstvu.

Cena „Golden Redbud“ – asijská cena za úspěch v technologiích pro krásu

 

Hlavní bylinné složení (podle pěti elementů) a účinky přírodní kosmetiky Prime U na pleť:

- Srdečník obecný (zastupuje element Dřevo; podporuje krevní oběh, urychluje výměnu látek v buňkách)

- Rozchodnice růžová (zastupuje element Oheň; prokysličuje pleť a ochraňuje ji před radiací)

- Kořen astragalu (zastupuje element Země; podporuje regeneraci buněk a zvyšuje imunitu pleti)

- Kůra moruše bílé (zatupuje element Kov; vylučuje volné radiály)

- Moruše (zastupuje element Voda; vyživuje a zvlhčuje pleť)

 

Sada kosmetiky Tiens Prime U fungující na technologii extrakce Chaostic-Bio obsahuje:

čistící pleťové mléko, vyrovnávající tonikum (tonizační pleťová voda), zpevňující oční krém, regenerační denní krém a vyživující noční krém.

cpm cistici mleko

 

Přírodní kosmetika Tiens  Prime U - ČISTÍCÍ PLEŤOVÉ MLÉKO

odstraňuje zbytky kosmetických přípravků a hlubokou nečistotu z pokožky,               a rozjasňuje obličej; obsah 100 ml


- Vzácné složky Chaostic-Bio a esence jako perlový protein a peptidy hedvábí účinně vyživují a zvlhčují pleť a působí proti jejímu stárnutí
- Hedvábný peptid: podporuje tvorbu kolagenu, osvěžuje pleť
- Jemné čistící faktory: jemně odstraňují nečistoty, dokonale čistí zbylý make-up a zároveň vytvářejí na vašem obličeji přirozenou ochrannou bariéru

Použití: bez použití vody odstraňte make-up, naneste na obličej určené množství čisticího mléka-krému a obličej jemně masírujte, dokud se make-up nerozpustí, poté pečlivě smyjte.

cpm tonikum

Přírodní kosmetika Tiens  Prime U - TONIKUM

zásobuje pleť a udržuje vlhkost pleti, stahuje póry, zjemňuje a zvláčňuje pleť; obsah 120 ml

- Dodává vlhkost: obsahuje různorodé vyživující složky, jako např. extrakty z tzv. malajského jablka (hřebíčkovce malajského), hydratační esence, olej Haid, extrakty z Hamamelis atd., které v kombinaci s hlavní složkou Chaostic–Bio pleť zcela provlhčí - dodává vodu do suchých buněk a pevně uzavírá vlhkost uvnitř
- Malay apple extrakty: antioxidační, podporují syntézu kolagenu, extrakt z lískového ořechu: stahuje póry
- Uklidňuje pleť: aktivizuje schopnost pleti bránit se alergiím a podráždění, nastoluje rovnováhu mezi kyselým a zásaditým (hodnotu PH)

Použití: Po vyčištění obličeje naneste na obličej určené množství, vklepávejte směrem nahoru, dokud není tonikum zcela absorbováno.

cpm ocni krem

Přírodní kosmetika Tiens  Prime U - OČNÍ KRÉM

zvyšuje pružnost kůže, odstraňuje vrásky a kruhy pod očima; obsah 15 ml

- Tento oční krém obsahuje řadu výživných živin jako je např.  vyhlazující peptid, který napíná pleť, či extrakt z vodních řas, což zjemňuje kůži okolo očí.
- Přirodní bylinné extrakty (extrakty Pauma bark, brazilského ženšenu, lilie bělostné)  podporují mikrocirkulaci a pomáhají odstraňovat kruhy pod očima.
- Zpevňující účinek: krém s použitím Chaotic-Bio zvyšuje tvorbu kolagenu a zlepšuje pružnost pokožky. Vaše oči budou zářit a mít jemná oční víčka.

Použití: Po umytí obličeje a použití tonizační vody aplikujte krém v okolí očí a lehce masírujte, než se krém vstřebá.

cpm denni krem

Přírodní kosmetika Tiens  Prime U - DENNÍ KRÉM

účinně zlepšuje stav pokožky a chrání ji, redukuje vrásky, pokožku zpevňuje, zjemňuje a dodává jí lesk; obsah 50 ml

- Zlepšuje stav pokožky: hlavní složkou krému je Chaotic-Bio obsahující rozmanité živiny jako je například vitamin E a  extrakt z vodních řas vypínající pokožku. Ovesný glukan je účinný pro vytváření buněčných vláken a slučuje kolagen.
- Krém pomáhá udržovat pokožku hydratovanou, zpevňuje ji, zjemňuje, pokožka získá přírodní barvu a bude vypadat mladě. Je antioxidační.
- Přírodní bariéra: obsahuje ovesný glukan, který může proniknout hlouběji do kůže. Ovesný glukan také chrání pokožku před slunečním zářením, redukuje vrásky a zbavuje pokožku volných radikálů. Účinně zlepšuje stav pokožky, která zůstává jemná a lesklá.

Krém působí jemně a lehce se vstřebává.

cpm nocni krem

Přírodní kosmetika Tiens  Prime U - NOČNÍ KRÉM

efektivně vyživuje pleť, zvláčňuje kůži, odstraňuje vrásky a zjemňuje pleť;           obsah 50 ml

- Krém je hluboce vyživující, protože je bohatý na rozmanité živiny a obsahuje vyhlazující peptid, který zpevňuje pokožku, a pokožka tak vypadá mladší.
- Regenerace: hlavní složkou krému je Chaotic-Bio, která zlepšuje stav pokožky, napomáhá pokožku regenerovat, obnovuje pružnost pokožky a odstraňuje menší vrásky.
- Vyhlazující peptid  vypíná pleť, mandlový olej  zvláčňuje a zjemňuje kůži a methylsilanol hydroxyprolin aspartate omlazuje a regeneruje pleť

Použití: Po použití pleťového mléka, pleťové vody a očního krému  naneste noční krém rovnoměrně na obličej a krk a lehce masírujte, než se krém vstřebá.