Digest
c digest 1cpm

DIGEST TIENS

je určen pro zlepšení trávení, upravení funkce žaludku a tlustého střeva. Pomáhá po požití tučného a kořeněného jídla, alkoholu.

Základní složení:

alantin 25%, rostlinné vlákno 25%, pektin 25%, lněné semínko 10%, bacily diplokoku 5%, tyčinky mléčného kvašení 5%, zelený anýz 5%

Tento bioaktivní výživový doplněk obsahuje rozpustná a nerozpustná rostlinná vlákna.

Přípravek efektivně napomáhá trávení, omezuje meteorismus střev, chrání sliznici žaludku.

Další účinky:

- čistí tlusté střevo od toxických látek

- pomáhá  po požití nadbytečného tuku, alkoholu a  koření ve stravě

- pomáhá při dyspepsii, žaludečním a střevním meteorismu, uvolňuje křeče ve střevech

- také  pomáhá při narušení střevní mikroflóry a  při funkčních poruchách peristaltiky střev

Alantin je rozpustné rostlinné vlákno, získávané z řepy a čekanky, které napomáhá trávení a představuje ideální živnou půdu pro vývoj normální střevní mikroflóry.
Jablečný pektin je jiný druh rozpustného rostlinného vlákna. Napomáhá vylučování žlučových kyselin, cholesterolu, lipoidních sloučenin a zlepšuje trávení. Zabraňuje vstřebávání žlučové kyseliny, napomáhá pročisťování žlučových vývodů. Toto vlákno pokrývá sliznici žaludku a chrání ji před erozí, ostrými jídly a alkoholem.
Nerozpustná rostlinná vlákna napomáhají vyprazdňování žaludku a střev tím, že je čistí od nestravitelných zbytků potravy.
Lněné semínko obsahuje hodně koloidu, který dokáže dlouhodobě pokrýt sliznici žaludku a střev a tím ji chrání před působením agresivních složek stravy a kyselin. Je účinným komponentem při léčení gastroenteritidy (zánětu žaludku a tenkého střeva).
Bacily diplokoku jsou aktivní mikroorganizmy, které pro své rozmnožování potřebují vlákna. Pomáhají obnovit střevní mikroflóru a také kyselost (Ph) v žaludku a střevech, trávení, napomáhají léčení poruchy funkce střev.
Zelený anýz obsahuje mnoho éterických olejů, podílí se účinně na uvolňovaní a odchodu plynů ze střev, má antispazmatické účinky na svalovinu žaludku a střev, zlepšuje trávení, zmírňuje bolesti žaludku, velmi pomáhá při neurotické dyspepsii a bolestivých křečích trávicího ústrojí.

Dávkování a užívání:

2 tablety 1x denně (po hlavním jídle)
Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.

Balení: 90 tablet v  balení