Rakytník řešetlákový
c rakytnk cpm

RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ  - HIPPOPHAE OIL SOFT CAPSULES TIENS

příznivě působí při atopické dermatitidě a chudokrevnosti, normalizuje krevní tlak              a má blahodárný vliv na obranyschopnost organizmu - zlepšuje imunitu.

Základní složení: olej rakytníku řešetlákového, želatina

Tento přírodní přípravek dobře působí na normalizaci krevního tlaku, krevních tuků a preventivně chrání cévy (odstraňuje volné radikály, které v organizmu vnikají při stresu, některých chorobách a zvýšené fyzické námaze). Má značné biostimulační účinky, výrazně podporuje imunitní systém, je velmi vhodný při rekonvalescenci. Podporuje tvorbu žluči a trávicích enzymů, stimuluje činnost jater a plic, reguluje krevní oběh. Pomáhá tedy při plicních nemocech, léčí žaludeční vředy a různá kožní onemocnění včetně akné, je schopný tlumit bolest a rakytníkové masti regenerují tkáně při omrzlinách a popáleninách. Rakytník také zabraňuje vypadávání vlasů.

Vynikající je pro očistu organismu od toxických zplodin, dále rozpouští hleny, zlepšuje stav kloubů při revmatismu, vykazuje i protinádorové účinky.

Velký boom v současné době zažívá v USA - jsou známy první pozitivní výsledky při léčbě rakoviny děložního krčku.

Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů.

Dávkování: 1 - 2 kapsle 3x denně, příp. v dobu nejvyšší aktivity meridiánu toho orgánu, na který chceme působit. Není určeno dětem do 3 let.

Balení: 70 kapslí v balení