Koberec Tiens
52

KOBEREC TIENS

QUINCUNCIAL PROMINENCE


Říká se, že strom začíná usychat kvůli svým kořenům a člověk stárne díky svým chodidlům. Lidská chodidla jsou úzce svázána s lidským zdravím. Nemoci jednotlivých částí těla se odrážejí v odpovídajících částech chodidel. Prohřívání a povzbuzující masáž reflexních částí chodidel podporuje krevní oběh, reguluje funkce odpovídajících vnitřních orgánů pro léčbu nemocí a posílení těla. Každodenní 10 minutové chození Tian ShiQuincuncial Prominences Blankit je metoda založená na využívání vlastní váhy pro masáž reflexních částí chodidel.
Prohřívání chodidel a silová masáž poskytují dvojitou stimulaci, která může během krátkého času uvolnit energetické kanálky spojené s reflexními částmi a podpoří tak proudění krve.
Poskytne uživateli relaxaci, energii a fyzické zdraví.

Chození po Quincuncial Prominences:
  • zlepšuje oběhové funkce lidského těla, podporuje metabolismus buněk, zvyšuje vylučování endokrinních žláz a posiluje imunitní obranné funkce leukocytů a bílých krvinek;
  • zvyšuje účinek nervových reflexů, iniciuje vnitřní regulační mechanismus, aktivuje funkce tkání a orgánů, uvolňuje všechny léčebné faktory k odstranění chorob, chrání před onemocněním a zlepšuje zdraví;
  • zvyšuje duševní léčebné účinky, podporuje duševní odpočinek a regulaci lidského těla,
  • je prospěšné pro relaxaci těla a mysli, posiluje důvěru v překonání nemocí, zvyšuje optimistické emoce, eliminuje špatné psychologické stavy jako pesimismus a zklamání a mobilizuje základní léčebné faktory pacientů k boji proti nemocem a k jejich případné porážce.