Stimulátor cirkulace energie a krve Tiens
cirkulace

 

STIMULÁTOR CIRKULACE ENERGIE A KRVE (SCEK)

BLOOD CIRKULATIVE MASSAGER

 

 

Stimulátor cirkulace energie a krve (SCEK) značky Tianshi (Tiens) byl vyvinut s použitím špičkových technologií a integrace nejnovějších poznatků celé řady vědních oborů, z nimž patří např.:
  • důkladná znalost zvláštností životních funkcí organizmu
  • učení TSIN-LO
  • poznatky magnetomechaniky
  • poznatky bioholografie, které jsou obsaženy v tradiční čínské medicíně a které se staly nedílnou součástí moderní vědy
SCEK je určen pro regeneraci organizmu a prevenci různých onemocnění, je nenahraditelný                             v kosmetických oborech.
SCEK pomocí vysokofrekvenční spirální vibrace jdoucí po směru hodinových ručiček masíruje důležité biologické body a reflexní zóny lidského těla, čímž stimuluje proudění energie a krevní oběh. Zároveň zvyšuje přísun kyslíku do organizmu a napomáhá posílení obranyschopnosti buněk, zlepšení krevního oběhu a normalizaci látkové výměny, a tedy i upevnění imunitního systému.
SCEK umožňuje synchronizaci, "regulaci" činnosti všech orgánů a systémů těla, zvyšuje průchodnost kanálů TSINLO, čímž se zajistí plnohodnotná cirkulace energie a krve. V důsledku toho se organizmus velmi rychle zbaví různých neduhů.
Jednoduše řečeno: SCEK je váš domácí lékař.
SCEK aktivizuje buňky, zvyšuje životní tonus organizmu, čistí krev, snižuje její vazkost.
Stimulátor SCEK vám pomůže, abyste se zbavili starých nemocí a ochránili se před novými.