Čaj Černý drak
c caj na redukci 1cpm

ČAJ ČERNÝ DRAK TIENS - SLIMMING TEA (NA REDUKCI HMOTNOSTI)

zrychluje rozkládání tuků v organizmu, čímž zabezpečuje efekt pro snížení hmotnosti. Tento biologicky aktivní doplněk stravy získal v roce 1999  certifikát Ministerstva zdravotnictví ČLR

Tento druh doplňku stravy je opravdovým fytoterapeutickým prostředkem, vyrobeným dle předpisu doporučovaného specialisty tradiční čínské medicíny. Je určen především pro lidi s nadnormální hmotností. Je výborný spalovač tuků. Čaj čistí a odvádí nečistoty z těla, snižuje hladinu cholesterolu, pomáhá snižovat hmotnost, posiluje funkci sleziny, zvlhčuje střeva, zlepšuje stolici. Výsledné snížení hmotnosti je velice efektivní a bezpečné. Vedlejší účinky nejsou známy. Je oblíbeným pro široký okruh lidí, je to tzv." čaj o pocitech"

Klinická praxe potvrzuje, že složky tohoto čaje mají antipyretický (snižuje teplotu), detoxikační (odstraňuje škodliviny), protizánětlivý, baktericidní efekt (zastavuje růst bakterií), napomáhají odstranění flegmóny (neohraničený zánět), zastavují kašel, zlepšují funkci žaludku, zlepšují trávení, zvyšují celkovou svěžest, osvěžují mysl, aktivují energii, podporují snížení hmotnosti, preventivně působí proti rakovině, chrání proti radioaktivnímu záření, snižují hladinu tuků a cholesterolu v krvi .

Složení:
Sušené části rostlin Oolong tea (polofermentovaný černý čaj), Nelumbinis, Rhizoma alismatis, Ilicis Cornutae, kůra zelených mandarinek

Indikace:
- vyrovnání hmotnosti
- detoxikace organizmu
- ateroskleróza
- hypertenze
- choroby trávicího traktu
- proti zánětům
- při syndromu chronické únavy na zvýšeni imunity
- při nezhoubných nádorech (adenom, mastopatie, ... )
- při zhoubných nádorech žaludečně-střevního traktu
- proti otokům a nepružnosti pokožky

Způsob použití: 1 sáček na 0,5 1 vody, vyluhovat 7 - 14 minut, pít po 1 šálku od 7 - 9 hodin ráno a od 13 - 15 hodin.  Za dva týdny zvýšit dávku - 1 sáček na 250 ml vody.  Lze louhovat dvakrát.  Není vhodný pro děti do 3 let.   V programu na snížení váhy: 1 sáček na 250 ml vody, pít 2 - 3 x denně od 7 - 9, 13 - 15 a 21 - 23 hodin. Celková doba kůry je 1 - 3 měsíce.
Odvar se dá používat jako tonikum na tvář, sáček na oči proti opuchání a únavě.

Balení: 40 sáčků v krabičce

 
Copyright © 2024 Čínská přírodní medicína-bylinky na chronické i akutní zdravotní potíže. Všechna práva vyhrazena.
Design by 4feet.cz.